Dizi Arşivi

(7.5)
Yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer'in yaptığı dizi, örnek bir öğrenci ile dört uyumsuz ve asi öğrencinin okudukları lisede yaşadıkları etrafında dönüyor. Farklı nedenlerle okul idaresiyle problem yaşayan Sinan, Kerem, Eda ve Osman bir çok kez okuldan atılma tehlikesiyle karşı karıya kalmış ve tüm öğretmenleri kendilerinden bıktırmışlardır. Okul müdürü Necdet bu dört öğrenciyi okuldan atmak için hata yapmalarını beklerken, Burcu öğretmen onların atılmaması için çabalayan tek öğretmendir. Dört yaramaz öğrenciye şans verilmesi gerektiğine inanan Burcu öğretmenin tayini çıkmıştır ve öğrenciler bunu öğrendikten sonra gitmesini engellemek için bir plan yaparlar. Burcu öğretmeni okulun asi beden eğitimi öğretmeni Kemal'e aşık edebilirlerse belki gitmemek için bahanesi olur diye umutlanırlar ve okulun örnek öğrencilerinden Işık'ı yardımcı olması için ikna ederler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : İpek Filiz Yazıcı, Kaan Urgancıoğlu, Selahattin Paşalı, Pınar Deniz, Müfit Kayacan
Tür : Dram, Komedi
Bridgerton, Julia Quinn'in aynı isimli çok satan roman serisinden uyarlanmıştır. Dizide Londra yüksek sosyetesinden güçlü Bridgerton ailesinin birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeşin, aşkı ve mutluluğu arayışlarına tanık oluyoruz. Shonda Rhimes tarafından prodüksiyonu sağlanan bir eski zaman dizisidir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Regé-Jean Page, Phoebe Dynevor, Julie Andrews, Jonathan Bailey, Luke Newton
Tür : Dram
(5.8)
Cursed; Frank Miller ve Tom Wheeler'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan, 17 Temmuz 2020'de Netflix tarafından yayınlanan İngiliz-Amerikan fantastik drama dizisidir. Gizemli yeteneklere sahip olan Nimue adında genç büyücü, efsanevi bir kılıca sahip olmak için maceraya çıkacaktır. Annesinin ölümü üzerine, halkını kurtarma görevinde olan çekici paralı asker Arthur'la güçlerini birleştirir ve büyücü Merlin’i aramaya başlarlar. Genç Nimue ve arkadaşı Arthur dünyadaki kötülüklere karşı savaşacaklardır. Nimue’nın kaderinde yazılı olan Göl Kraliçesi'ne dönüşmesine şahit olacağımız Cursed isimli bu macerayı Diziyou üzerinden 1080p kalitesinde, Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Shalom Brune-Franklin, Daniel Sharman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Amerika'da Chicago merkezli bir pazarlama firmasında çalışan Emily Cooper'ın patronu Paris'te yeni bir şirket almıştır. Ancak hamile kaldığı için oryantasyon eğitimine gidemeyince Savoir adlı firmanın kapıları yirmi yaşlarındaki hırslı bir genç kadın olan Emily için açılmış olur. Emily bu saygın firmaya Amerikan bakış açısı getirmek için görev alacağından Paris'e taşınır. Hayallerindeki pozisyona gelmiş olsa da Fransızcayı pek iyi konuşamadığından çalışma arkadaşları ve patronuyla bazı sorunlar yaşayacaktır. Emily yeni kariyeri, arkadaşlıkları ve aşk hayatıyla yabancı bir şehre uyum sağlamaya çalışırken kültür çatışmasına tanıklık ediyor. Sex and the City'nin yaratıcısı Darren Star tarafından tasarlanan ve Andrew Fleming'in yönettiği Emily in Paris dizisini Diziyou ile Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle, 1080p olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lily Collins, Ashley Park, Philippine Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Bruno Gouery
Tür : Dram, Komedi
(6.5)
Freud, 19. Yüzyılda yaşamış Sigmund Freud'un erken dönemini konu edinen Avusturya-Almanya ortak yapımı suç dizisidir. Viyana'da başarıya aç ve adını duyurmaya istekli genç Freud, savaş gazisi polis Alfred Kiss ve kötü şöhretli Fleur Salomé ile tanışır. Ardından kendini bir seri katil avının içinde bulur. Bir dizi kanlı gizemi açıklığa kavuşturmak için bir medyum ve bir dedektifle birlikte çalışan Freud'un hikayesini Diziyou üzerinden 1080p kalitesinde, Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Manuel Ossenkopf, Robert Finster, Georg Friedrich, Ella Rumpf, Brigitte Kren
Tür : Dram, Gizem, Suç
Pennsylvania'nın küçük bir kasabasında kısa süre önce babası intihar ederek ölen, 15 yaşındaki lise öğrencisi Sydney Novak, kızgın ve insanları sevmeyen bir gençtir. Annesinden nefret ederken, küçük erkek kardeşini koruyup kollamaktadır. Bir yanda platonik olarak sevdiği yakın arkadaşı Dina'nın sevgili edinmesi, bir yanda ergenlik ve aile sorunlarıyla uğraşırken bir yandan da yeni ortaya çıkan telekinetik güçlerini anlaması gerekmektedir. Syd'in öfkesinin yoğunlaşması sonucu etrafındaki şeyleri yok etme gücüyle baş etmesi pek de kolay olmayacaktır. Charles Forsman'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan I Am Not Okay with This adlı diziyi, Diziyou ile 1080p görüntü kalitesinde, Türkçe ve İngilizce altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Kathleen Rose Perkins, Sofia Bryant, Richard Ellis
Tür : Dram
Babalarının cinayete kurban gitmesinden sonra anneleriyle beraber Locke malikanesine yerleşen 3 kardeşin, bu evde yaşanan fantastik olaylara dahil olmaları anlatılıyor. Yüzyıllardır Locke ailesine ait olan Key House, tüm kasabanın gizemli bulduğu bir evdir. Ailenin en küçüğü Bode, evde fısıltılar duymaktadır. Bu fısıltıların kaynağının bazı anahtarlardan geldiğini fark eder. Anahtarların gizemini araştıran 3 kardeş fantastik olayların kilitlerini bir bir açacaktırlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Petrice Jones
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
(7.6)
Messiah; Michael Petroni tarafından yaratılan, ilk sezonu 1 Ocak 2020'de Netflix'te yayınlanan Amerikan gerilim türünde 10 bölümden oluşan bir dijital platform dizisidir. Orta Doğu’da aniden ortaya çıkan ve kendini İsa’nın eskatolojik dönüşü olduğunu söyleyen adam, bir anda dikkatleri üzerine çeker. Adam bulunduğu coğrafyalarda büyük yankı uyandırır ve toplum ikiye ayrılır. Bir kısım onun mesih olduğuna inanırken, diğer kısım ise onu toplum düzenini bozmaya çalışan sahtekar olarak görür. Dizi aynı zamanda Suriye’de yaşayan iki arkadaşın farklı yollara ayrılış hikayesine de değiniyor. Adam CIA ajanı Eva Geller’in dikkatini çeker, Eva bu adamla ilgili bilgileri ortaya çıkarmaya ve adamın kökenini araştırmaya başlar. Messiah adlı diziyi 1080p kalitesinde Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle Diziyou kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Mehdi Dehbi, Michelle Monaghan, John Ortiz, Tomer Sisley, Stefania LaVie Owen
Tür : Dram
(7.5)
Ragnarok; Dünyanın iklimsel felaketler yaşadığı bir dönemde, Norveç'in Edda adlı kurgusal kasabasında yaşanan olağanüstü olaylara ışık tutuyor. Felaketler gözle görünür düzeylerde yaşanırken, kasabanın bir grup genci doğaüstü güçlere sahip olduklarının farkına varıyor. Gizemli güçlerle birbirine bağlanan genç grup, kadim bir kötülüğü alt etmek için bir araya gelmelidir. Norse mitolojisinde tasvir edilen Ragnarok'u andıran bu kıyameti durdurmaları için bir efsane gereklidir. Umutların tükenmiş gibi göründüğü yapımda acaba Jutullar, iyiliğin gücünü ve düşmanlarını hafife almış olabilirler mi? Ragnarok dizisini Diziyou farkıyla 1080p kalitesinde, Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : David Alexander Sjøholt, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
(7.3)
Ratched; Ken Kesey'in romanı One Flew Over the Cuckoo's Nest'ten uyarlanan hemşire Ratched karakterine ışık tutan bir Amerikan psikolojik gerilim dizisidir. 1947 yılında ünlü bir psikiyatri hastanesinde çalışmaya başlayan genç hemşire zamanla işinden sıkılmaya başlar ve şık görüntüsünün altından sürekli büyüyen bir karanlık ortaya çıkar. Hastalarına acımasız davranan Ratched, onlara karşı adeta bir canavara dönüşür. Dünyanın en iz bırakan hikayelerinden biri olan Hemşire Mildred Ratched, American Horror Story'nin yaratıcıları Ryan Murphy ve Ian Brennan'ın imzalarını taşımaktadır. Dizinin başrolünde Sarah Paulson rol alıyor. Aynı zamanda Milos Forman'ın dünyaca ünlü filmi Guguk Kuşu'ndan ilham alınan bu hikayeyi; 1080p kalitesinde, Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle Diziyou üzerinden izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sarah Paulson, Corey Stoll, Finn Wittrock, Sharon Stone, Amanda Plummer
Tür : Dram, Gizem, Suç
Filtrele105 dizi
Yapım YılıMin IMDb PuanıDizi Adı FiltresiKategori